Login

Cloud

TR

EN


 
 
 

E-Bülten
 
Adınız
Soyadınız
E-Posta
Üye Olmak İstiyorum
Üyelikten Çıkmak İstiyorum
 
Tavsiye
 
Ad
Soyad
E-Posta*
*Tavsiye edeceğiniz E-posta
Tavsiye Et
 

Habersiz Kalmayın

Tıklayın

MSDS
HAZIRLAMA HATTI 
0 216 337 83 83

 

CGERISK BOW-TIE RISK ANALIZI YAZILIMINDA LIDER
 

 

 

 

 

 

 Broşürler

DORUKSISTEM & CGERISK işbirliği - Bariyer Bazlı Risk Yönetim Çözümlerinde Lider Yazılımlar Sunuyor .

"BOWTIE" Risk Analiz Metodolojisi artık bir sorun olmaktan çıkıp Risk Yönetiminizin temel bir parçası olmaya başlıyor.

DORUKSISTEM Bariyer bazlı risk yönetim yazılımı çözümlerinde dünya lideri CGERISK ile sanayicimizin yanında.
 

Vizyonumuz

Günümüz iş dünyası kompleksisite ve risk alanlarında kendisini geliştirebilen sürdürülebilir yenilikçi yöntemler ile çalışarak büyümeye devam etmektedir. Bu değişime ayak uydurmak adına firmalar, modern risk yönetim modelleri ile çalışmaya ihtiyaç duymaktadır. 
 
Hedefimiz bu yeni dünya standartlarında geliştirilmiş, operasyonel, taktiksel ve stratejik risklerin tümünü bir arada kapsayarak sunan "Bariyer Bazlı Risk Yönetim" Yazılım Çözümlerini yenilikçi firmalarıın hizmetine sunmaktır.
 
Bizler, Bariyer Bazlı Risk Yönetim Çözümlerinin daha az kazalara sebep olacak yöntemler geliştirdiğine ve yüksek verimlilik, daha fazla geri dönüş, daha iyi kalite ve hatta rekabetçi stratejik avantajlar sunduğuna inanıyoruz.

Ürünlerimiz

DORUK SISTEM & CGERISK işbirliği, Kimya, Petrokimya, Yağ ve Gaz, Enerji, Havacılık, İnşaat, Sağlık, Maden, Denizcilik, Finans, Devlet İşletmeleri, Belediyeler, Askeri işletmeler, vb. kurum ve sektörlerde faaliyet gösteren sorumlu, sanayici ve ilgili firma yetkililerine, Risk Yönetimi, Kaza Analizi, Risk Uyumlaması ve Operasyonel Güvenlik alanlarında yenilikçi ve kolay uygulanabilir yazılım çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
 
Dünya çapında 1000'ın üzerindeki müşterimiz ve konusunda deneyimli çözüm ortaklığı networkümüz ile en iyi yazılım çözümlerini ve ilgili hizmetleri artık ülkemizde de rakipsiz olarak sunmaktayız.
 
Bu büyük organizasyon ile müşterilerimiz için en iyi ve çok özel çözümleri hayata geçirmek için gerekli tüm alt yapıyı oluşturduk.

Yöntemlerimiz

DORUKSISTEM & CGERISK olarak, geliştirdiğimiz yenilikçi metotlara, mükemmel yazılım çözümlerimize ve kaliteli hizmetimize inanıyoruz. Tüm yazılımlarımız uzun yılların tecrübesi ile hizmet verdiğimiz sektörlerde kabul görmüş risk yönetim ve kaza analiz metotları temelinde geliştirilmiştir.
 
Sunduğumuz hizmetlerin temelinde görsel ve kalitatif "BOWTIE" risk değerlendirme metodolojisi bulunmaktadır.
 
Bu metodun temel prensibi; organizasyonunuz içinde kontrol altına alınması gereken tehditlere ilişkin güvenlik bariyerlerinin belirlenmesi ve hangi "bariyerlerin" yönetiminin önemli olduğunun, tespitinin detaylı değerlendirilmesi yönünde oluşturulmuştur.
 
Bu çalışmayı her hangi bir faaliyet alanı için kolayca uygulamanız, geliştirdiğimiz yazılım çözümlerimiz ile artık mümkün olacaktır.
 
Firmanızın büyük veya küçük olması uygulama açısından önem taşımaz. Her durumda sonuca kolayca gidebilir, risklerinizi yönetebilir, kolayca kontrol altına alınacak yöntemleri tespit edip uygulayabilirsiniz.
 
Bu şekilde hem iç risklerinizi yönetir hem de yönetmeliklere uygun dokümantasyonları hazırlayabilirsiniz.
 
Unutmayın doğru risk yönetimi işletme verimliliği ve ekonomisi açısından ciddi faydalar sağlayacaktır.
 
Detaylı bilgi için Buraya Tıklayınız.

Yazılım Çözümlerimiz

Hangi konuda iyi olduğumuzu biliyor ve bu konuya tüm ayrıntıları ile odaklanıyoruz. Yazılımlarımız dünya çapında kabul görmüş özenle geliştirilmiş yazılımlardır.
 
Geliştirdiğimiz Yazılımlar: 
 
Detaylı bilgi için Buraya Tıklayınız.
 
Eğitimlerimiz ve ürün tanıtımlarımız için bizi arayınız.
 
Hizmetlerimiz

Tabii ki geliştirdiğimiz yazılımların kullanımı ve firmanıza oryantasyonu konusunda ciddi bir eğitim gerekmekte. Dünya çapında yetiştirdiğimiz 200'den fazla uzmanımız ile sizlerin yanınızdayız.
 
DORUKSISTEM olarak CGERISK tarafından geliştirilen yazılım çözümleri ile ilgili tanıtım ve eğitimlerimiz ile ilgili bizimle irtibata geçiniz.
 
Uzmanlarımızdan firmanızdaki risk yönetiminin temel ihtiyaçları için randevu alabilir kendi uzmanlarınızın yetiştirilmesi için gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.
 
Ayrıca ülkemizdeki SEVESO yönetmeliği kapsamında yapacağınız Risk analiz çalışmalarındaki hizmetlerimiz ve kullanacağınız BOWTIE yöntemi için geliştirdiğimiz BOWTIE XP yazılımı ile sonuç odaklı ve hızlı çözümlere kolayca ulaşabilirsiniz.