Login

Cloud

TR

EN


 
 
 

E-Bülten
 
Adınız
Soyadınız
E-Posta
Üye Olmak İstiyorum
Üyelikten Çıkmak İstiyorum
 
Tavsiye
 
Ad
Soyad
E-Posta*
*Tavsiye edeceğiniz E-posta
Tavsiye Et
 

Habersiz Kalmayın

Tıklayın

MSDS
HAZIRLAMA HATTI 
0 216 337 83 83

 

Site Kullanım Şartları
 

 SİTE KULLANIM ŞARTLARI

 

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup ta bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden ve/veya Doruk Kimyasal Güvenlik Yönetim Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti. Web Sitesi'nin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının Doruk Kimyasal Güvenlik Yönetim Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti. 'nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Doruk Kimyasal Güvenlik Yönetim Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti., işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir. Web sitesinde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde Doruk Kimyasal Güvenlik Yönetim Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti. tarafından garanti edilmemektedir.

Doruk Kimyasal Güvenlik Yönetim Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti. web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Doruk Kimyasal Güvenlik Yönetim Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti. 'nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Doruk Kimyasal Güvenlik Yönetim Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti. web sitesi'ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Doruk Kimyasal Güvenlik Yönetim Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti.'ne ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287'ye uygun olarak Bursa Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı Doruk Kimyasal Güvenlik Yönetim Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti. tarafından beyan ve işbu Doruk Kimyasal Güvenlik Yönetim Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti. Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

Yayınlanan İçerik'in kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı Doruk Kimyasal Güvenlik Yönetim Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti. hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Bu yayın, Doruk Kimyasal Güvenlik Yönetim Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti.´nin izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

© 2011 Doruk Kimyasal Güvenlik Yönetim Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti.