Login

Cloud

TR

EN


 
 
 

E-Bülten
 
Adınız
Soyadınız
E-Posta
Üye Olmak İstiyorum
Üyelikten Çıkmak İstiyorum
 
Tavsiye
 
Ad
Soyad
E-Posta*
*Tavsiye edeceğiniz E-posta
Tavsiye Et
 

Habersiz Kalmayın

Tıklayın

MSDS
HAZIRLAMA HATTI 
0 216 337 83 83

 

İş Ortaklarımız
 

 

 

 

INERCO Mühendislik, Teknoloji ve Danışmanlık - İspanya 

Uluslar arası özel bir şirket olan INERCO Mühendislik, Teknoloji ve Danışmanlık, 25 yıllık tecrübesiyle

  • Mühendislik
  • Enerji ve Çevre Teknolojileri
  • Çevre Teknolojileri
  • Endüstriyel Güvenlik ve Mesleki Riskin Önlenmesi konularında hizmet vermektedir.

INERCO, ‘Kalite, Hassasiyet ve Yetenek’ ilkesi çerçevesinde hareket ederek en yüksek seviyedeki teknik kaynakları ve dikkatlice seçilmiş, tecrübeli ve sürekli olarak eğitilen profesyonel personel kapasitesiyle, entegre mühendislik, proje yönetimi, kontrol ve çevre yönetimi, riskin önlenmesi ve endüstriyel güvenlik, ve endüstriyel proseslerin optimizasyonu alanında en iyi hizmeti garanti eder.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız

 

CGERISK - RISK YÖNETİM ÇÖZÜMLERİ

Bariyer bazlı risk yönetim çözümlerinde global lider yazılım firması.

Detaylı bilgi için lütfen Buraya Tıklayınız

 

 

 
REACH ChemAdvice GMBH - Almanya 

 

Kimya sektörüne verdiği özelliki danışmanlıklar ile adından çokça söz ettiren Chem Advice, son yıllarda REACH Chem Advice firmasını da kurarak REACH çalışmaları ile oldukça başarılı işlere imza atmıştır.

REACH CHEMADVICE ve DORUKSİISTEM çok yönlü işbirliklerini 2011 yılında sözleşme altına almışlardır.

 

SIAM - CHEMETER

Chemeter, benzerlerinden farklı olarak tasarlanmış kimya endüstrisine yönelik özel bir Güvenlik Bilgi Formu (GBF) hazırlama yazılımdır. 

Bu uygulamanın avantajları esas olarak güvenlik bilgi formlarının otomatik olarak oluşturulması ve bunun benzersiz akıllı bir hesaplama sistemi kullanılarak yapılması özelliğine dayanır. Ayrıca, Chemeter güvenlik bilgi formlarını oluşturmak için statik şablonlar kullanmaz ve oluşturulan her bir güvenlik bilgi formu yönetmeliklerle uyumlu, farklı ve benzersizdir.

Chemeter sonuçları sıkı kalite kontrolü ile tanınan bir üniversite araştırma grubu tarafından onaylanmıştır, dolayısıyla Chemeter maksimum güvenilirlik bakımından test edilmiş bir yazılımdır.

Sisteminize uygun versiyonunu seçmek ve detaylı bilgi için devam edin..

 

 

IHS

IHS (NYSE: IHS) is the leading source of information, insight and analytics in critical areas that shape today’s business landscape. Businesses and governments in more than 165 countries around the globe rely on the comprehensive content, expert independent analysis and flexible delivery methods of IHS to make high-impact decisions and develop strategies with speed and confidence. IHS has been in business since 1959 and became a publicly traded company on the New York Stock Exchange in 2005. Headquartered in Englewood, Colorado, USA, IHS is committed to sustainable, profitable growth and employs approximately 9,000 people in 31 countries around the world. www.ihs.com

 

 

NAM & NAM INTERNATIONAL - KOREA

Nam & Nam International Co., Ltd. is a chemical regulatory management consultancy firm and is a subsidiary of Nam&Nam World Patent & Law Firm, a long-standing and leading intellectual property law firm in Republic of Korea. Nam and Nam International Co., Ltd. has years of experience in Registration, Evaluation, Authorization and Restriction of Chemicals (REACH) of European Union, Toxic Chemical Control Act (TCCA) of South Korea, K-REACH and many other related regulations. It currently manages over 500 companies. Not only does it provide chemical regulatory management consultancy service but also GHS/CLP/MSDS consultancy service, training and lecture, as well as other environmental regulatory compliance services; Nam and Nam International Co., Ltd. constantly updates and expands its business units with devoted and highly competent consultants.

 

 

 

ChemADVISOR International - ABD & AB

ChemADVISOR, mevzuat kaynakları adı altında, toksikolog ve mevzuat işleri uzmanı Patricia Dsida tarafından 1986 yılında kurulmuştur. Bu mütevazı başlangıcından itibaren şirket, uluslararası kimyasal mevzuat uyumlama, çeşitli veritabanı ürünleri sunma, eğitim programları ve tehlikeli maddeler için danışmanlık hizmetleri ile küresel bazda sektörün lideri haline gelmiştir. Çalışanları, 100'den fazla ülkede kimyasal mevzuatları takip etmesinin yanı sıra sanayi, dil ve tehlikeleri geniş bir yelpazeyi kapsayan 100.000'den fazla madde ve karışım için tehlike değerlendirmeleri ve yazılı Güvenlik Bilgi Formları hazırlamıştır. Şirket kurulduğundan beri müşterileri ve iş ortaklarına sağladığı çevre, sağlık, güvenlik ve ulaşım bilgileri için vazgeçilmez bir kaynak olmaya gayret göstermiştir ve bu hedeflerine mevzuat ve teknoloji değişimlerine rağmen odaklanmaya devam etmektedirler.

 

The REACH CENTER - Lancaster University - İngiltere 

Avrupa Birliği REACH direktifi kapsamında danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir. Lancaster Üniversitesi bünyesinde kurulan REACH CENTER AB kimyasal yönetmneliklerine uyum çalışmaları konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Doruk Sistem olarak The REACH CENTER ile Türkiye ve AB Kimyasal Uyum çalışmaları için işbirliği anlaşması yapmış bulunmaktayız. AB'de ürünlerini satmak isteyen müşterilerimize REACH ile ilgili her türlü desteği "Tek Temsilcilik" hizmeti de dahil olmak üzere The REACH CENTER üzerinde vermeye başladık.

Aynı şekilde AB'den Türkiye'ye ürün yollayan AB üyesi ülke firmalarına da Türkiye'deki yönetmeliklere uyum konusunda "Tek Temsilcilik" hizmeti vermekteyiz.

Her iki çalışmayı da The REACH CENTER ile yürütmekteyiz. Daha fazla bilgi için lütfen bizi arayınız.

Detaylı Bilgi.

 

 

CE.WAY - İrlanda

CEWAY, Avrupa Birliği nezdinde yayınlanmış yönetmeliklere uyum sağlama amaçlı yapılan işlemlere yol göstermek için onaylı temsilcilik ve Sorumlu Kişi hizmetleri sunan bir danışmanlık firmasıdır. .

Öncelikle Kozmetik ve Medikal Cihaz sektörlerine verdiği hizmetlerin yanı sıra, CE.WAY, AB yönetmeliklerini dikkate alan tüm üreticilere destek vermektedir. Kozmetik ürünler için Sorumlu Kişi Hizmeti çalışmasını Türkiye'de Doruk Sistem ile yürütmektedir. Daha Fazla Bilgi

 

EXPONENT - İngiltere

90’ın üzerinde bilimsel ve mühendislik disiplinleri ile, ülke çapında 19 ofis ve 5 uluslararası ofiste yaklaşık 900 personeli, benzersiz teknik uzmanlığı yetenek ile birleştirir ve gerektiğinde kısa zaman dilimlerine bu bilgiye odaklanarak çözümler sunar. Bilim adamları, doktorlar, mühendisler ve mevzuat danışmanlarından oluşan multi-disipliner ekibi, müşterilerine anlık ve stratejik kararları içeren önemli bilgileri sağlamak için derinlemesine bilimsel araştırma ve analiz ile veya hızlı değerlendirmelerle hizmet eder.

 

 

 

Nexreg Compliance - Kanada 

Nexreg Compliance Inc. dinamik bir kimyasal mevzuat uyumlama ve teknik çeviri şirketidir. Hizmetleri arasında, MSDS hazırlama, etiket derleme, hükümet irtibatı/ ibrazı ve teknik çeviriler bulunmaktadır.

Dünyadaki yeni pazarlarda işinizi genişletmede genellikle dil engelleri ortaya çıkmaktadır. Nexreg Compliance Inc. istediğiniz dile verimli ve düşük maliyetli çeviriler sunarak, size kolaylık sağlar. Şirketin global mevzuat otoriteleriyle düzenli iletişim halinde olması, kimyasal mevzuat yorumlamalarının güncel ve doğru olmasını sağlamaktadır.

Uzmanları, üstün bir anlayış ile mevcut ve gelişmekte olan mevzuatların üzerinde çalışmayı sürdürmektedir. Yeni mevzuatlar yayınlandıkça, müşterilerinin ürünlerinin satılabilmesi için yol gösterici bir rol oynamaktadır.

 

 

Chemical Inspection and Regulations Services Ltd - ÇİN 

CIRS, AB, ÇİN ve ABD bazlı Kimyasal Güvenlik Yönetimi ve uyum sistemlerinde lider bir şirkettir. AB uyum test ve analizlerini en geniş kapsamlı ve ekonomik çözümlerde sunmaktadır

Detay

 

 

SUMIKA Chemical Analysis Service, Ltd. - Japonya

Asya Pasifik bölgesinde konusunda ilk olarak hizmet vermeye başlayan SCAS Group Laboratories (Japonya), 40 yılı aşkın geçmişi ve tecrübesi ile petrol, kimya, yarı iletkenler ve elektronik vb. sektörlerdeki yönetmeliklere uyumlama hizmetini vermeye devam etmektedir.

 

 

CIS Coordinating Informational Service Center
Rusya

CIS  ile DorukSistem Arasında imzalanan anlaşma ile iki firma arasında Kimyasal Yönetim Sistemleri alanlarında karşılıklı işbirliği geliştirme kararı alınmıştır.

Bu amaçla Rusya ile ticaret yapan firmalarımızın Rusya'daki yasalar çerçevesinde gerekli tüm dökümantasyon ve kayıtlarını CIS ile birlikte yapıyoruz.

Ayrıca Rusya pazarında yeni ürün bulma, doğru üreticiye ulaşma, gözetim ve denetim faaliyetleri, serbest dolaşım için ürün belgelendirme, rus dilinde ve mevzuatında MSDS hazırlama vs gibi bir çok konuda işbirliklerimizi geliştirmektyiz.

Bilgi İçin Tıklayınız

 

Msds Market - Güvenlik Bilgi Formu Hazırlanmasında Lider Kurum

Güvenlik Bilgi Formlarının hazırlanması uzmanlık ve profesyonellik isteyen hassas bir konudur.

Msdsmarket Güvenlik Bilgi fornmlarının hazırlanmasında uzman kadrosu ile konusunda en çok tercih edilen lider bir kurumdur.

Ziyaret edin. www.msdsmarket.com.tr

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği

 

 

Yeditepe Universitesi Kimya Mühendisliği

 
 

 Okan Üniversitesi